Strona główna

Strona główna

dreamstimefree 2816213Kobieta, która chce zawsze modnie i stylowo wyglądać musi bez przerwy śledzić nowinki ze świata mody. To samo zresztą tyczy się mężczyzn, bo coraz więcej Panów pragnie wyglądać stylowo, elegancko i modnie.

Na naszej stronie znajdziecie wiele ciekawostek i nowości ze świata mody, urody i stylu. Bądźcie na bieżąco z najnowszymi trendami w kosmetyce, zapoznajcie się z nowoczesnymi terapiami z salonów piękności.

Nasz serwis podzielony jest na trzy głowne części: Moda, Uroda, W duzych rozmiarach.

Pierwsza część poświęcona jest wszystkiemu co związane jest z modą - a więc najnowsze trendy w ubiorze, makijażu, stylu.

W drugiej części zawierają się artykuły na temat urody, kosmetyków do twarzy i ciała, a także ciekawych zabiegów SPA, czy terapii kosmetycznych.

Ostatnia część naszego serwisu to treści dla Pań w rozmiarach większych niż L. Jak czuć się pięknie i kobieco, modnie i stylowo nosząc rozmiary większe niż w większości czasopism lansowane są modelki?

 


 
| |

Aktualności

Powstaje nowa koncepcja estetyki zorientowanej coraz bardziej stan dobrego samopoczucia, która jest owocem połączenia pomiędzy stylem zdrowego życia i dbaniem o własne dobre samopoczucie psychofizyczne.
Więcej…

Nie ma bodajże związku, który by nie przechodził problemów. W niektórych przypadkach takie osoby radzą sobie same. Jednak czasami przychodzi tak duży kryzys, że wyłącznie fachowa psychoterapia kraków może pomóc rozwiązać problem. Niejednokrotnie podłożem problemu jest brak zrozumienia i szczerej rozmowy.

Więcej…

Sektor kosmetyki w dobie kryzysu skutecznie broni się przed spadkiem liczby klientów. Mówi się nawet, że w okresie ogólnej apatii w ludziach powstaje chęć zajęcia się sobą, poświęcenia więcej czasu na pielęgnację ciała.
Więcej…