Moda

Hurtownia odzieży

polary producentFachowo zrobiona odzież reklamowa stanowić może doskonały element marketingowej kampanii, jednak tylko pod warunkiem, iż wykonana  będziebędzie wykonana z wysoką dbałością o najmniejsze detale. Przedsiębiorstwo Frotex to nie tylko polo producent, ale także hurtownia odzieży z wszelkiego rodzaju haftami.

Czytaj więcej: Hurtownia odzieży

Akcesoria ślubne

ozdoby slubneDodatki ślubne, akcesoria pierwszokomunijne czy karnawałowe ozdoby, to towary, w jakie winien się zaopatrzyć każdy jeden suknie wieczorowe producent. Najbardziej szeroką ofertę tego typu asortymentu ma PPHU Margot - firma, która jest jednocześnie producentem dodatków, jak i importerem materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji.

Czytaj więcej: Akcesoria ślubne

Własny styl

Ważne jest, by mieć własny styl ubierania się. Styl jest czymś co nas odróżnia od innych. Jedni wolą styl sportowy, drudzy klasyczny. Styl decyduje o naszym wizerunku.

Czytaj więcej: Własny styl

Mężczyźni a makijaż

We współczesnych czasach widok umalowanego mężczyzny już nie szokuje. W Anglii lansuje się modę na ołówek do oczu dla mężczyzn. Pierwszym mężczyzną, który zaczął go używać był amerykański gitarzysta Johny Depp.

Czytaj więcej: Mężczyźni a makijaż


 
| |

Aktualności

Nowoczesne mieszkania wilanów sprzedaż to propozycja firmy deweloperskiej Sjaelso, która jest liderem na rynku budowlanym w Danii. Współcześnie realizowany jest rodzinny projekt budowlany Scandinavian House, położony w atrakcyjnej dzielnicy Warszawy. Wszelkie nowe apartamenty wilanów powstaną w dwóch etapach, a docelowo będzie tu około 500 mieszkań.

Więcej…

Powstaje nowa koncepcja estetyki zorientowanej coraz bardziej stan dobrego samopoczucia, która jest owocem połączenia pomiędzy stylem zdrowego życia i dbaniem o własne dobre samopoczucie psychofizyczne.
Więcej…

Usługi oferowane przez spółkę BTP, to między innymi wulkanizacja, naprawa zawieszenia jak również wyważanie kół. Nadto przedsiębiorstwo zajmuje się dostawą holowniczych haków a także pozostałych autoczęści do wielu przedsiębiorstw zajmujących się importem samochodów. Wszelkie oferowane haki mają homologację europejską, obejmującą także elementy takie jak orurowania przednie i wyciągarki.

Więcej…